SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa me qira ne lagjen e Muhaxherve
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
8 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
90 m²
ID e produktit :
201460
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira ne lagjen e Muhaxherve me 90m2 Kati ll-t, me kushte shume te mira dhe e gatshem per banim dhe ka kete renditje:

-Sallon me kuzhine,
-dy dhoma gjumi,
-banjo dhe
-ballkon.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com 
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049 622 300 + viber
049 622 300

e-mail: info@access-ks.com
Informata rreth publikuesit
meti
Prishtinë
044924900
Lagjja e Muhaxherëve [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »