SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITEN DY SHTËPI NE GJILAN (KODI; 678/18 )
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Shtator '19
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
506 m²
Viti i ndërtimit :
2013
Ekstra :
Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
201461
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni Jeti shpk ka ne shitje dy shtepi te cilat gjenden ne Gjilan, ne lagjen Arberia.

-Shtepia nr.1 – eshte nderrtim I vrazhet, e nderrtuar ne vitin 2013.
Shtepia eshte 3 kateshe dhe ka kete renditje;
Kati 1 posedon - 3 lokale dhe nje garazhe,
Kati 2 dhe kati 3 (kan dimensione te njejta ) Sallon-kuzhine, 2 dhoma te gjumit dhe banjo.

-Shtepia nr 2- eshte e ndertuar ne vitin 1985, eshte dy kateshe, dhe ka kete renditje;
Sallon-kuzhine, 3 dhoma ,1 banjo dhe nje ballkon te madh.

Shtepit gjenden ne rrugen kryesore, dhe siperfaqa e tokes eshte 506 m2.
(Dokumentacioni I rregullt)

Cmimi per keto shtepi eshte 86,000 euro.

Per me shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr;

046 121 033
(+383 46 12 10 33 viber)
046 121 030

Ose ne e-mail adrese;
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi; shtypni Jeti shpk , pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti SHPK.

Agjensioni Jeti Shpk ju ofron zgjedhje te ndryshme.
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
+38346121033
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »