SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira ne Qender te Qafa Moderne.
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
1 Shtator '19
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
95 m²
ID e produktit :
201465
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jepet banesa e cila gjendet ne Rrugen Josip Rela te Qafa, mbrapa restorant Sofrabezi-t. Banesa eshte ne katin e 7-te. Ka lift. Ka 95 metra. Sallon me kuzhine, 2 dhoma te gjumit, wc, Banjo, Shpajz, koridor, dhe terase te madhe me pamje shume te mire. Ka uje dhe rryme 24 ore. Objekti monitorohet 24 ore nga kamerat e sigurise. Objekti pastrohet 3 here ne jave nga kompania Hymmeri Kleemann. Banesa i posedon te gjitha kushtet. Wireless, Smart TV, ngrohje qendrore, eshte e qete dhe intime. Banesa me gjithe garazhe çmimi 550 € neto per muaj. 049899002

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Future Invest
Prishtinë
045799979
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »