SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa me qira 65m2 ne qender !Delta
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
9 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
ID e produktit :
201472
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jap banesën me qira në Prishtinë, gjendët në qendër në mes të sheshit "Nëna Tereze" dhe stacionit policor nr 1 , më saktësishtë te piceria ''Margarita'' ndërtesa 12 katëshe me fasadë të bardhë. Banesa posedon sallonin , kuzhinën me trepezari, dhomën e gjumit, koridor, banjo, dy ballkona. Sipërfaqja e banesës është 65m², në katin e 2, ndërtesa posedon 3 lifta, me ngrohje qendrore, ka pamjen nga jugu. Është e mobiluar tërsishtë .Çmimi i qirasë së banesës është 400 €. Informatat në tel
049 445 771
049 157 113
044 556 777
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »