SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me Qira ne Dardani te Bashekesia e 3-te Lokale
Çmimi :
€330.00
Kategoria :
Postuar :
9 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
100 m²
ID e produktit :
201473
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë me Qira ne Dardani te Bashekesia e 3-te Lokale ne katin e 4 (ka lift), banesa eshte e renovuar dhe e mobiluar ne tersime kushte te mira banimi ka ngrohje qendrore(termkos) dhe ka kete rendije:

– Dhoma e dites,
– Kuzhina ndaraz me trapizari,
– 2 Dhoma gjumi,
– Banjo,
– Terasa.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com 
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049 622 300 + viber
049 622 300

e-mail: info@access-ks.com
Informata rreth publikuesit
meti
Prishtinë
044924900
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »