SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa me qira 75m2 ne lagjjen tophane!Delta
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
9 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
ID e produktit :
201475
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes me qera TOP HANE afer qebaptores Gjakova
Banesa ndodhet ne katin 5
Siperfaqja e baneses eshte: 75m2
Qmimi per qira eshte: Muaj: (300) euro dhe depozite
Banesa ka kete renditje:
- 1 Sallon me kuzhin
- 2 dhoma gjumi,
- 1 Banjo, ballkon
- nxemje me rryme, lift,
Per cdo informat shtese, na kontaktoni:
049 445 711
049 157 113
044 556 777
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »