SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa me qira 77m2 ne lagjjen dardania !Delta
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
9 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
77 m²
ID e produktit :
201478
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jap Banesen me qira ne Dardani te posta e madhe ne prishtin.Banesa esht e mobiluar.Banesa esht 3{tre}dhomsh dhe ka 77 metrakatror.Banesa ne perberjen e saj ka :
-Dhom dite-sallon
-Dy dhoma gjumi
-Kuzhin.kuzhina e ndame
-Paradhom -koridor
-Banjo
Banesa esht e lir pre 22 10 2018 dhe qmimi i qiras esht 250e
Numri kontaktus
049 445 711
049 157 113
044 556 777
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »