SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa me qira te Slovenia Sporti, Rr.Gustav Majer.
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
9 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
74 m²
ID e produktit :
201480
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira te Slovenia Sporti, Rr.Gustav Majer, me 74m2, ne katine 1-r, e mobiluar e gatshem per banim dhe ka kete renditje:

-Dhoma e dites me kuzhine,
-dhoma e fjetjes,
-korridor dhe
-banjo.

Leshohet per qift ose familjar.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com 
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049 622 300 + viber
049 622 300

e-mail: info@access-ks.com
Informata rreth publikuesit
meti
Prishtinë
044924900
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »