SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Super banese ( duplex) me qira ne Arberi
Çmimi :
€1,100.00
Kategoria :
Postuar :
2 Qershor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
123 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
201482
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet Duplex Pent House me qira ne Dragodan, kompleksi Tregtia, eshte e mobiluar ne teresi me mobile te kualitetit te larte dhe kombinuar shume mire, gjendet ne katin e 8-te, lift funksional.
Banesa ka dhe garazh si dhe drita emergjente, ka 123m2 si dhe 19m2 terase.
Banesa posedon:
Kati i I-re:
- sallon
- kuzhine
- ballkon
- koridor
- wc

Kati i dyte posedon:
- dy dhoma gjumi
- dy banjo
- biblioteke ( hapesire pune)
Qmimi 1100 euro/m2


Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
045/ 190-019
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045641794
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »