SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lëshoj banesen me qira 65m2 te santea!Delta
Çmimi :
€270.00
Kategoria :
Postuar :
9 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
201483
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
anese me qira te Santea Prishtine

Banesa ka 60m2 është tërësisht e mobiluar dhe ka kete renditje:

- Qendrimi ditore (Sallonin)
- Kuzhina ndaras
- Dhome gjumi
- Banjo
- Ballkon

Banesa gjindet në katin e 5-të dhe ashensori është funksional.

Cmimi 270 Euro,

Për më shum informata na konatktoni
049445711/049157113/044556777
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »