SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm Banesen Super Luksoze me qera në Lagjen Tophane te Bahollt kati i V 110m2
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
9 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
110 m²
ID e produktit :
201488
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm Banesen me qera në Lagjen Tophane te Bahollt kati i V 110m2
Banesa është super e mobiluar dhe posedon:

*Sallon
*Kuzhinë
*Tri dhoma gjumi
*Shpajz
*Ballkon
*Banjo
*Wc
*Garazhd

Cmimi 450 euro
Code 10296
Per info +38344780999 & +38345347047
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »