SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm Shtëpin në shitje në Kodrën e Trimav (Vranjevc) Rr.Vëllezrit Fazliu
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Tetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
6+
Madhësia :
1600 m²
ID e produktit :
201490
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm Shtëpin në shitje në Kodrën e Trimav (Vranjevc) Rr.Vëllezrit Fazliu
Shtëpia posedon Tre katë me siperfaqe prej 1600m2
Shtëpia është komplet e mobiluar dhe posedon:

*Katër Sallone
*Dhjetë dhoma gjumi
*Pesë Banjo
*Dy Ballkona me siperfaqe 150m2
*Dy Garazhda per 10 vetura dhe ka pjesen perpara per 7 vetura
*Dy Lokale
*Oborr

Shtëpia është e kompletuar me qdo gjë

Cmimi me marrveshje (mundsi kompenzimi edhe me ndonjë banes)
Code 20160
Per info +38344780999 & +38345347047
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Kodra e Trimave [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »