SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm Banesen Super moderne me qera në lagjen Dardania te Santea
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
10 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
ID e produktit :
201515
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm Banesen Super moderne me qera në lagjen Dardania te Santea
Banesa është komplet e mobiluar me mobilje te reja dhe te pa perdorura me parë.
Banesa posedon:

*Sallon
*Kuzhinë
*Koridor
*Dhomë gjumi
*Banjo
*Ballkon
*Nxemjet me termokos
*Parkim( parkingu i UQK )
*Ujë 24H Ashensori 24H

Cmimi 450 euro
Code 10299
Per info +38345347047
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »