SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lokal me qira ne qender te Prishtines
Çmimi :
€240.00
Kategoria :
Postuar :
11 Tetor '18
Madhësia :
50 m²
ID e produktit :
201521
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lokal me qira ne qender te Prishtines.

Lokali ka 50m2, banjo dhe dy hapesira te ndara per zyre.
Lokali eshte perdhese dhe ka qasje ne rrugen kryesore.
Lokacioni: rr. Shaban Polluzha, 10 metra larg Teatrit Kombetare.

Cmimi: 240 Euro
Adoka.agency@gmail.com
+377 44 307 245
Informata rreth publikuesit
ADOKA
Prishtinë
044307245
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »