SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa ne shitje 81m2 ne breg diellit!Delta
Çmimi :
€86,400.00
Kategoria :
Postuar :
11 Tetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
81 m²
ID e produktit :
201524
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesën e cila ndodhet në Bregun e Diellit – Prishtine. Banesa të reja të ndërtuara nga kompania STANDARD/GLOBAL .Eshte komplet e mobiljuar dhe
ka 81.47m2 dhe gjendet ne katin e 6. Banesa ka keto kthina:

1- dhome dite me kuzhine
3 dhoma gjumi,
1 banjo
1ballkon
044 556 777/049 445 711/049 157 113
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »