SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa me qira te lagjja e muhaxherve !Delta
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
11 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
ID e produktit :
201525
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa me qira e pabanuar me pare ne lagjjen e "Muhaxhereve"afer ambasades Zvicrane. Banesa eshte e re e sapo mobiluar gjithashtu ka parking privat nentoksor, ashensor per 12persona nxemje qendrore, rryme,uje 24h pa nderprerje , ka pamje panoramike nga perendimi i diellit ku shihet i gjithe qyteti.Permban 2 dhoma gjumi,dhome dite me kuzhine,banjo dhe ballkon.Çmimi:350€
Informata:044/556/777
049/157/113
049/445/711
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Lagjja e Muhaxherëve [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »