SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Objekt Afarsit 540m2 me qira në Qendër.
Çmimi :
€7,000.00
Kategoria :
Postuar :
13 Maj '19
Madhësia :
540 m²
ID e produktit :
201528
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Objekti - Shtëpia gjendet në Qendër afër Xhamisë se Llapit në rrugë kryesore.
Objekti ndodhet në një rrugë shumë të frekuentuar dhe është i përshtatshëm për veprimtari të ndryshme biznesi si: Bankë, Market, Administratë, Call Center etj.
Objekti do të renovohet me marrëveshje, sipas kërkesës së klientit.

Shtëpia ka gjithsej 3 Kate dhe ka këtë renditje:
-Përdhesa:
Lokal 200m2 (Me pamje direkt në rrugë)

-Kati i 1-rë:
Hapsirë 220m2 + Ballkon (me pamje nga rruga)

-Kati i 2-të:
Hapsirë 120m2 + Ballkon (me pamje nga rruga)

Gjithashtu mund të rregullohet edhe nënkulmi për shfrytëzim (Zyre).

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/636-334; 049/636-333
www.pro-rks.com 
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »