SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lëshohet banesa me qira 85m2 ne lagjjen kalabria !Delta
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
11 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
ID e produktit :
201530
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet me qera banesa ne Kalabri ( te banesat e Arabeve ). Banesa eshte e mobiluar dhe ka sallon me kuzhine, 2 dhoma gjumi, banjo dhe 2 ballkona. Preferohet per familjare! qmimi qirasë 300 i disktushem
Për më shumë infomara na kontaktoni
049445711/049157113.044556777
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »