SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtëpi 265m2 në shitje në Qendër.
Çmimi :
€250,000.00
Kategoria :
Postuar :
13 Maj '19
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
3
Madhësia :
265 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
201531
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtëpia gjendet në lagjen Dodona afër shkollës fillore Elena Gjika, ndodhet në 1 Ari truall dhe ka 195m2 banim dhe 70m2 Lokal.
Shtëpia është e siguruar me alarm, ka ngrohje qëndrore me rrymë dhe naft.
Çmimi sipas marrëveshjes.

Shtëpia ka gjithsej 3 kate dhe është tërësisht e mobiluar dhe ka këtë renditje:
-Përdhesa:
| Lokali 70m2
| Inventori per rrymë

-Kati 1-rë:
| 1 Sallon
| 1 Kuzhinë me Tryezari
| 1 WC
| 1 Shpajz
| 1 Ballkon

-Kati 2-të:
| 1 Dhomë të Fjetjes (me Banjo)
| 2 Banjo
| 1 Dhomë Lavanderie

-Kati 3-të:
| 2 Dhoma të Fjetjes
| 1 Ballkon

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/636-334; 049/636-333
www.pro-rks.com 
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »