SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepia me qira ne Mat, tek Shkolla “Mileniumi i Tretë”.
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
11 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
400 m²
ID e produktit :
201533
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia me qira ne Mat, tek Shkolla “Mileniumi i Tretë”. rruga “Isa Kastrati”, ka 400m2, me kushte moderne banimi dhe ka kete renditje:

-Dhoma e dites,
-2dhoma gjumit,
-dhome qendrimi,
-kuzhina me trapezari,
-2banjo,
-ballkon,
-dhome fitnesi dhe
-garazh.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com 
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049 622 300 + viber
049 622 300

e-mail: info@access-ks.com
Informata rreth publikuesit
meti
Prishtinë
044924900
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »