SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtëpi në shitje
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Shkurt '19
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6
Banjo :
2
Madhësia :
300 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
201540
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtëpia me 5.84 Ari dhe me rreth 300m² të banuara.
Shtëpia ka dy kate dhe podrumin, gjithashtu posedon dhe tri hapsira të përshtatshme për afarizëm, ku mund të shfrytëzohen në tri pjesë të veqanta.
Kati i parë posedon: sallon së bashku me kuzhinë, një dhomë gjumi, një banjo dhe një wc.
Kati i dytë posedon: katër dhoma gjumi me hapsirë 4x4 m² , tri nga dhomat e gjumit kanë dalje në ballkon dhe të gjitha kanë qasje nga i njejti koridor.
Shtëpi me dyer druri dhe dritare plastike, dyshemeja laminat dhe pllaka, shkallët granit, sistemi i ngrohjes me nxemje qëndrore me radiator me mundësi druri dhe pelet, furnizimi i ujit me ujësjllës dhe bunar, infrastrukturë komplet të rregullt.
Shtëpia posedon oborr para shtëpisë, dhe kopsht mbrapa shtëpisë.
Shtëpia gjendet në një nga lagjet më atraktive të qytetit, ku ka një pozitë mjaftë të përshtatshme për afarizëm dhe për banim.
Çmimi i shtëpis është sipas marrveshjes.
Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.
Mund te na kontaktoni ne :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com 
Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »