SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese ne shitje ne Breg te Diellit
Çmimi :
€55,000.00
Kategoria :
Postuar :
19 Shtator '20
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
57 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
201542
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banese ne Breg te Diellit, te Xhambazt, banesa eshte komplet e mobiluar, gjendet ne katin e 4-te, 57m2
Banesa posedon:
- dhome gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 55 000 euro

Per me shume informata mund te na kontktoni ne numrin
049/ 124-677
Informata rreth publikuesit
SMART
Prishtinë
049124677
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »