SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Lagje te Spitalit _ 2+1
Çmimi :
€650.00
Kategoria :
Postuar :
12 Dhjetor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
73 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
201544
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne Lagje te Spitalit, eshte komplet e mobiluar, ndodhet ne katin e 2-te, pa parking te mjaftueshem rrugor, 73m2
Banesa posedon:
- dy dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 650euro / m2

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
049/ 124- 677
Informata rreth publikuesit
SMART
Prishtinë
049124677
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »