SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Super banese ne shitje ne Lagje te Muhaxhereve
Çmimi :
€68,000.00
Kategoria :
Postuar :
13 Nëntor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
63 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
201545
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banese ne Lagje te Muhaxhereve, banesa gjendet ne katin e 9, eshte komplet e mobiluar, e kombinuar ne gjdo detaj, ndertesa ka dy lifta funksional, ka pamje nga lindja, 63m2
Banesa posedon:
- dhome gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 63 000euro ( pa mobile)
68 000 euro ( me mobile)

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
049/ 124-677
Informata rreth publikuesit
SMART
Prishtinë
049124677
Lagjja e Muhaxherëve [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »