SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet super banese ne lagjen Mati 1
Çmimi :
€85,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Nëntor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
83 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
201546
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne lagjen Mati 1, eshte komplet e mobiluar, moderne , eshte me nxemje qendrore dhe me siperfaqe 83m2.

Banesa ka kete renditje:
* Sallon me kuzhine
* 2 Dhoma gjumi
* Banjo
* Wc
* Ballkon
* Korridor
* 2 Garazha
Qmimi: 85 000 €

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
044 393 777
Informata rreth publikuesit
SMART
Prishtinë
044 393 777
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »