SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Emshir _ 1+1
Çmimi :
€62,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Nëntor '21
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
67 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
201547
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banese ne Emshir, kompleksi EXDC, banesa gjendet ne katin e 3-te, ka pamje nga Jugu dhe Perendimi, 67m2
Banesa posedon:
- dhome gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 62 000euro

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
044 393 777
Informata rreth publikuesit
SMART
Prishtinë
044 393 777
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »