SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Lagje te Spitalit _1+1
Çmimi :
€820.00
Kategoria :
Postuar :
28 Nëntor '21
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
201548
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banese ne Lagje te Spitalit, kompleksi Krapi, eshte ndertim i ri, kati i 7-te, 60m2, ndertesa ka ashensor funksional
Banesa posedon:
- dhome gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 820euro/m2

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
044 393 777
Informata rreth publikuesit
SMART
Prishtinë
044 393 777
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »