SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa ne shitje ne Dardani.
Çmimi :
€87,000.00
Kategoria :
Postuar :
13 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
201551
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa ne shitje ne Dardani, rr”Ilaz Kodra” afer Viva fresh dhe eli ab, ka 60m2 gjendet ne katin 1, hapesir te madhe parkingu, me termokos, me kushte shume te mira banimi dhe ka kete renditje:

-dhome dite,
-dhome gjumi,
-kuzhina
-banjo dhe
-ballkon.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com 
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049 622 300 + viber
049 622 300

e-mail: info@access-ks.com
Informata rreth publikuesit
meti
Prishtinë
044924900
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »