SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Dardani _ 1+1
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
24 Shtator '20
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
201571
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banese me qira ne Dardani, te Kurrizi, banesa gjendet ne katin e 4-te, ka lift funksional, eshte komplet e mobiluar, 65m2
Banesa posedon:
- dhome gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- wc
- ballkon
- koridor
Qmimi 250 euro

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
045/ 190-019
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045641794
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »