SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa me qira te Mati 1, kompleksi “POZHEGU BROTHERS”.
Çmimi :
€390.00
Kategoria :
Postuar :
16 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
82 m²
ID e produktit :
201581
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira te Mati 1, kompleksi “POZHEGU BROTHERS”, te tregu ditor, eshte e mobiluar ne teresi me kushte shume te mira banimi, ne katin e 8-t, ka ene laresen ne kuzhine dhe me gjitha pajisjet tjera, ka uje 24h, me garazh dhe ka kete renditje:

-Dhoma e dites,
-kuzhina,
-2dhoma gjumi,
-banjo,
-korridor,
-shpajz dhe
-ballkon.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com 
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049 622 300 + viber
049 622 300

e-mail: info@access-ks.com
Informata rreth publikuesit
meti
Prishtinë
044924900
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »