SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Pejton _2+1
Çmimi :
€550.00
Kategoria :
Postuar :
20 Maj '20
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
201583
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banese me qira ne lagjen Pejton, banesa te Prime Group, banesa eshte komplet e mobiluar, moderne, 80m2
Banesa posedon:
- dy dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 550euro

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
045/ 641- 794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045641794
Pejton [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »