SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Arberi_3+1
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:48
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
100 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
201605
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banese me qira ne lagjen Arberia, banesa eshte komplet e mobiluar, moderne, 100m2
Banesa posedon:
- tri dhome gjumi
- sallon dhe kuzhine ndaras
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 350€


Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
045/ 190-019
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045641794
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »