SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Lagje te Spitalit 3+1
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
7 Shkurt '21
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
100 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
201608
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banese me qira ne Lagje te Spitalit, afer Spitalit Amerikan, banesa eshte e re e pa banuar me pare, eshte gjysem e mobiluar, 100m2
Banesa posedon:
- tri dhome gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 300euro

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
045 190 019
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045641794
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »