SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet banesa rr.Muharrem Fejza
Çmimi :
€670.00
Kategoria :
Postuar :
18 Tetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
2
Madhësia :
68 m²
ID e produktit :
201610
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet Banesa ne rrugen muharrem fejza te instituti gjyqesor
banesa gjindet ne katin e 9 dhe ka 68 metra katror
qmimi eshte 670 euro pak i diskutueshem
Informata rreth publikuesit
Swiss swiss
Prishtinë
045905717
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »