SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Objekti me qira tek ish Benn-Affi, rr”Musine Kokollari”..
Çmimi :
€2,300.00
Kategoria :
Postuar :
18 Tetor '18
Madhësia :
350 m²
ID e produktit :
201611
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Objekti me qira tek ish Benn-Affi, rr”Musine Kokollari” me 350m2, 3-katshe per afarizem.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com 
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049 622 300 + viber
049 622 300

e-mail: info@access-ks.com
Informata rreth publikuesit
meti
Prishtinë
044924900
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »