SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne mat 1
Çmimi :
€52,000.00
Kategoria :
Postuar :
29 Tetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
ID e produktit :
201617
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne mat 1 afer pozhegu brothers banesa gjindet ne katin e katërt dhe ka këtë renditje
Sallon me kuzhin
Dhom gjumi
Koridor
Banjo
Ballkon
65 metra katror
Shitet e mobiluar
Informata rreth publikuesit
Swiss swiss
Prishtinë
045905717
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »