SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet me qira banesa mbrapa teatrit
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
11 Dhjetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
ID e produktit :
201628
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet me qira banesa mbrapa teatrit, ne rrugen Mustafa Kruja, mbrapa rruges Bajram Kelmendi.
Banesa posedon edhe shpajz dhe ballkon qe nuk gjinden tek fototPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Dionisa
+38344872178
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »