SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me Qira ne Dardani te Bashkesia e 3 Lokale
Çmimi :
€220.00
Kategoria :
Postuar :
11 Dhjetor '13
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
40 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
20164
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa eshte ne katin e 3, eshte ne dardani te bashkesia e 3 lokale dhe ka kete renditje:
- Dhoma e dites,
- Kuzhina e veqant
- banjo, dhe
- Ballkoni.
Mund te na kontaktoni nga ora 09 - 19
tel:
045/ 622 330
049/ 622 330
038/ 558 087
e-mail: access-ks@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Burim
Prishtinë
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »