SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AGENCY HOME- VIP-a ka ne shitje 2 shtepija te reja te ndertura ne vitin 2010 dhe 81ari ne serbobran istog
Çmimi :
€65,000.00
Kategoria :
Postuar :
21 Mars '14
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
95 m²
Viti i ndërtimit :
2010
Ekstra :
Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
20166
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AGENCY HOME- VIP-a ka ne shitje 2 shtepija te reja te ndertura ne vitin 2010 dhe 81ari vend parcella - toka dhe dy shtepit nodhen ne nej vend te pa ndar dhe jan vet 20m lrag nga ruga krysore asfalltit PEJ- MITROVIC pllaci ka infrastruktur te plot ka uj rrym dhe i ploteson kushtet per banim te me njehershme placi me keto dy shtepi shitet ne menyr urgjente dhe me nej qmim shum te lir me nej qmim simbolik nga 65mi ero qe do te thot 2 shtepija dhe 81 ari me 55 mi ero ju mirpresim ne tl 0038649699964 apo ne FB HOME- VIP-a apo www.facebook.com/patundshmeria.home  ju faliminders
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Home V.I.P
Pejë
049 699 964
serbobran istog [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »