SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ipet banesa me qera dragodan
Çmimi :
€330.00
Kategoria :
Postuar :
12 Dhjetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
96 m²
ID e produktit :
201664
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
ipet banesa me qera dragodan afer Five Starit.
Banesa posedon 96m2.
Banesa ësht e pershtatshme për vendbanimi .
banesa posedon :
2dhom gjuma
1 sallon dhe kuzhin
1 wc (banjo)
1 Ballkon
Per ma shum informata kontatkoni : tel
045-45-11-45
+38345-45-11-45 =Viber
Email: yourhomerealestate@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
your
Prishtinë
045451145
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »