SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SUPER BANESE EKSLUZIVE_PEJTON
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
19 Shtator '21
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
110 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
201669
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banese me qira ne lagjen Pejton, eshte extra e mobiluar, gjendet ne katin e 3-te, 110m2
Banesa posedon:
- dy dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- dy shpajza
- koridor
- banjo
- ballkon
Qmimi 400€

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
045 190 019
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045641794
Pejton [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »