SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa me qira në Prishtinë në B.Diellit me Termokos 250E
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
22 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
55 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
201670
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa me qira në Prishtinë në B.Diellit me Termokos

Leshohet banesa me qera ne lagjen Bregu i Diellit perkatesisht te Furra "Qerimi 2" ose tek "Xhambazt".
Banesa eshte e madhe 55m2 dhe ka kete renditje:
Salloni
Kuzhina ndamas
Dhome Gjumi
Banjo
Ballkon
Koridor.
Banesa eshte e pajisur me ngrohje qendrore te qytetit "Termokos".
Posedon parking te mjaftueshem per banoret e lagjes, kendin per femij te lojrave dhe gjithashtu dy shkollat fillore.
Banesa leshohet per familjar, qift ndersa jo per studenta/e.
Banesa eshte e gatshme nga data 1 Nentor 2018.
Qmimi:250E

Agjensioni për Patundshmëri "Capital City"
✆+383 (44) 77 77 90
✆+383 (44) 132 995
✆+383 (45) 900 099
✆TelFiks: 038 500 777
✉ e-mail: capitalcityagency@gmail.com
Gjendemi ne Ulpianë , Prishtinë
Informata rreth publikuesit
Capital
Prishtinë
+38344777790
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »