SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese e re me qira ne Lagje te Spitalit
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
17 Korrik
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
201672
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banese me qira ne Lagje te Spitalit, banesa eshte e re e pa banuar me pare, gjendet ne katin e 1-re, 65m2
Banesa posedon:
- dhome gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 250euro


Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
045/ 641- 794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045641794
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »