SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me Qira ne Roryal Mall
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
22 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
87 m²
ID e produktit :
201675
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet Banesa me Qira ne ndertesen e Royal MALL
Banesa Gjindet ne katin e Parë dhe ka Këtë renditje
Sallon me kuzhin
Dy dhoma GJumi
Banjo
Ballkon
Koridor
Banesa eshte e pa banuar me parë dhe e ka edhe Garazhen
Informata rreth publikuesit
Swiss swiss
Prishtinë
045905717
Rruga B [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »