SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa me qera ne B.Diellit 200E
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
22 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
59 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
201680
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qera ne B.Diellit 200E

Leshohet banesa me qera ne lagjen Bregu i Diellit.
Banesa gjendet tek Pozhegu Brothers perkatesisht perball banesave te bardha.
Eshte e madhe 59m2 dhe ka kete renditje:
Salloni
Kuzhina
Dhome gjumi
Banjo
Ballkon
Koridor.
Eshte e mobiluar ne teresi dhe e gatshme per banim.
Banesa gjendet ne katin e pare(1).
Qmimi:200E(+depozit)

Agjensioni për Patundshmëri "Capital City"
✆+383 (44) 77 77 90
✆+383 (44) 132 995
✆+383 (45) 900 099
✆TelFiks: 038 500 777
✉ e-mail: capitalcityagency@gmail.com
Gjendemi ne Ulpianë , Prishtinë
Informata rreth publikuesit
Capital
Prishtinë
+38344777790
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »