SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qera ne Royall Mall 2Dh.Gjumi me Termokos
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
22 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
88 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
201682
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes me qera ne Royall Mall 2Dh.Gjumi me Termokos

Leshohet banesa me qera ne rrugen B perkatesisht ne ndertesen ku gjendet "Royal MAll".
Banesa eshte e madhe 88m2 dhe ka kete renditje:
Salloni
Kuzhina
2 Dhoma Gjumi
Banjo
Ballkon
Koridor.
Banesa eshte e pajisur me ngrohje qendrore te qytetit "Termokos".
Eshte e sapo mobiluar dhe e pa banuar me pare.
Gjendet ne katin e 1 (pare) mirepo posedon edhe lift(ashensor).
Gjithashtu ne kuader te qmimi te qeras posedoni edhe nje vendparking (garazhe) e cila eshte personale.
Eshte e kompletuar dhe e gatshme per banim.
Qmimi:400E(+Depozit)

Agjensioni për Patundshmëri "Capital City"
✆+383 (44) 77 77 90
✆+383 (44) 132 995
✆+383 (45) 900 099
✆TelFiks: 038 500 777
✉ e-mail: capitalcityagency@gmail.com
Gjendemi ne Ulpianë , Prishtinë
Informata rreth publikuesit
Capital
Prishtinë
+38344777790
Rruga B [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »