SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lëshoj banesen me qira 94m2 te rruga b !Delta
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
22 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
94 m²
ID e produktit :
201683
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet banesa me qira në rrugën B.
Banesa përbëhet prej:
1 dhomë qendrimi me kuzhine-trepezari dhe ballkon
2 dhoma gjumi
2 banjo me tualet
1 garazh për vetur
1 depo në podrumë
Qmimi qirasë 450 eruo muaj
Për më shumë informata na kontaktoni
049445711/049157113/044556777
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Rruga B [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »