SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lëshoj banesen me qira70m2 ne lagjjen mati1!Delta
Çmimi :
€280.00
Kategoria :
Postuar :
22 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
201687
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet Banesa me Qira ne lagjen Muharrem Fejza, Afer Super Vives.

Banesa eshte me pamje nga Lindja e Diellit dhe posedon nje pamje te qele nga lindja. Banesa posedon:

- Dy dhoma te gjumit.
- Sallon me kuzhine
- Banjo
- Korridor
- Terrace
- Parking te Perbashket
- Ashensor
- Ambient te qete
- Qerdhe afer
Qmimi qirasë 280 euro muaj
Për më shumë informacione na kontaktoni
049445711/049157113/044556777
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »