SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa me qera ne Emshir te UBT 230E
Çmimi :
€230.00
Kategoria :
Postuar :
22 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
62 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
201690
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qera ne Emshir te UBT 230E

Leshohet banesa me qera ne lagjen Emshir.
Banesa gjendet tek ndertesat e OTI Com perkatesisht mbrapa UBT-se.
Banesa eshte e madhe 62 m2 dhe ka kete renditje:
Salloni
Kuzhina
Dhome Gjumi
Banjo
Ballkon
Koridor.
Gjendet ne katin e 6(jo te fundit) dhe posedon lift i cili funksionon rregullisht.
Eshte teresisht e mobiluar dhe e gatshme per banim.
Qmimi:230E(+depozit)

Agjensioni për Patundshmëri "Capital City"
✆+383 (44) 77 77 90
✆+383 (44) 132 995
✆+383 (45) 900 099
✆TelFiks: 038 500 777
✉ e-mail: capitalcityagency@gmail.com
Gjendemi ne Ulpianë , Prishtinë
Informata rreth publikuesit
Capital
Prishtinë
+38344777790
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »