SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa në shitje
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Shkurt '19
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
1
Madhësia :
96 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon
ID e produktit :
201694
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa në katin e VII-të me 96m².
Banesa posedon: sallon së bashku me kuzhinë, tri dhoma gjumi, një banjo dhe një shpajz.
Salloni dhe dhomat e gjumit me dysheme nga laminati, ndërsa kuzhina dhe banjo në pllaka të kualitetit të lartë.
Banesa posedon infrastrukturë të rregullt, nxemje qëndrore gjithashtu ka dhe oxhak.
Banesa shitet komplet e mobiluar
Çmimi është sipas marreveshjes.
Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.
Mund te na kontaktoni ne :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com 
Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »